facebook
A+ A-
Agia Medica 785188300
Skontaktuj sie z nami
By Joanna Borowiecka 03.03.2020 06:19 Komentarze

PDIS jest nową, skalibrowaną i zatwierdzoną metodą diagnostyczną do wykrywania krążących komórek nowotworowych (CTC) i klastrów komórek nowotworowych (CTC c) oraz do kontrolowanego ich niszczenia.
PDIS jest w stanie wykryć i zniszczyć pojedyncze krążące komórki i klastry komórek komórkowych w krwioobiegu.

Od 2 lat pacjenci w wielu krajach świata korzystają z tego badania a lekarze coraz częściej doceniają jego znaczenie w procesie walki z tą straszną chorobą.

W naszym kraju chorzy na raka a także zagrożeni tą chorobą mogą poddać się temu badaniu w przychodniach Agia Medica.
Jako jedyni w Polsce posiadamy aparat do badania PDIS i organizujemy badania w Zielonej Górze i Czerwieńsku. Zorganizowaliśmy też Centrum Szkoleniowe PDIS na Polskę i Europę Wschodnią.

Zespół lekarsko-pielęgniarski Agia Medica wykonujący badania PDIS właśnie pojechał do Niemiec, do Krebs-Diagnose-Zentrum w Dusseldorfie aby szkolić się i doskonalić umiejętności związane z obsługą PDIS oraz poznać nowe możliwości leczenia choroby nowotworowej.

Dzięki temu wyjazdowi poznano nowe opcje wykorzystania PDIS nie tylko jako metody diagnostycznej ale również jej rolę terapeutyczną niszcząc klastery nowotworowe we krwi oraz (co jest dla nas nowością) guzy pierwotne i przerzutowe.

Kontakt : 570 252 434
https://www.agiamedica.pl/pdis

Post Comments

* wymagane pola