facebook
A+ A-
Agia Medica 785188300
Skontaktuj sie z nami
By Joanna Borowiecka 07.05.2023 23:54 Komentarze

Od kilku lat z dumą cieszymy się ona dużą popularnością wśród mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości. Od niedawna oferujemy Państwu nasze usługi w najnowszej lokalizacji w Zielonej Górze, Galerii Meteor.

W przychodni Agia Medica można skorzystać z wielu usług medycznych. Na miejscu pracuje szereg znakomitych lekarzy specjalistów, w tym kardiolog, ortopeda, neurolog, chirurg naczyniowy. Dzięki temu pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę medyczną i dostęp do specjalistów w wielu dziedzinach.

W Agia Medica można również skorzystać z usług fizjoterapeutów, którzy pomogą w leczeniu bólu kręgosłupa, stawów, czy rehabilitacji po urazach. W przychodni znajduje się także salonik medyczny, w którym można kupić wyroby medyczne, a także ekologiczne ubranka dla dzieci oraz organiczne zabawki.

Jedną z najważniejszych zalet Agia Medica jest to, że pacjenci otrzymują terminy prywatnych wizyt w krótkim czasie. W przychodni nie ma długich kolejek i oczekiwań na wizytę, co bardzo usprawnia proces leczenia. Ponadto Agia Medica stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz na najnowocześniejsze metody diagnostyczne i lecznicze.

Galeria Meteor to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w mieście, więc umieszczenie tam Agia Medica jest  wygodne dla pacjentów.

Serdecznie zapraszamy! 

Post Comments

* wymagane pola