O nas

agiamedica

Szanowni Państwo 

Agia Medica spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na rynku medycznym od września 2008 roku. Przez cały ten okres prężnie się rozwija.  Aktualnie swoje placówki  prowadzi w Zielonej Górze i Czerwieńsku, a planowane jest otwarcie placówek w innych miastach w Polsce. onas

Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług medycznych oraz dbałość  o stałe rozszerzanie ich  zakresu. Obecnie oferujemy specjalistyczną  opiekę lekarską , opiekę pielęgniarską, rehabilitację , zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, transport medyczny , transport osób niepełnosprawnych oraz szeroką gamę produktów dostępnych w sklepie stacjonarnym i  internetowym.

W naszych nowoczesnych i dobrze wyposażonych w  sprzęt placówkach zatrudniamy znanych i doświadczonych lekarzy różnych specjalności.  Oferujemy również opiekę pielęgniarską w domach pacjentów w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej. 

W zakresie rehabilitacji proponujemy kompleksową opiekę fizjoterapeutów mających do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt pozwalający na wykonanie zabiegów z zakresu magnetoterapii laseroterapii  oraz  akustycznej fali uderzeniowej i głębokiej stymulacji elektromagnetycznej. Ponadto nasi fizjoterapeuci wykonują pełen zakres zabiegów  kinezyterapii i masażu leczniczego.

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy badanie PDIS, nowość na światową skalę w diagnostyce onkologicznej. Badanie umożliwia wykrycie w krwi pacjenta komórek nowotworowych, które mogą być potencjalnym źródłem przerzutów. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski luksusowej marki Melulu Baby oferującej ubranka i zabawki dla niemowląt wykonane z najwyższej jakości  bawełny organicznej. W naszej ofercie sprzedaży znalazło się też wiele produktów medycznych  dla dzieci, pacjentów dorosłych i seniorów. 

Niezwykle ważne są dla nas Państwa uwagi i sugestie, prosimy  je kierować tutaj

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,

Zespół Agia Medica