O nas

agiamedica

Szanowni Państwo 

Agia Medica spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na rynku medycznym od września 2008 roku. Przez cały ten okres prężnie się rozwija.  Aktualnie swoje placówki  prowadzi w Zielonej Górze i Czerwieńsku, a planowane jest otwarcie placówek w innych miastach w Polsce. onas

Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług medycznych oraz dbałość  o stałe rozszerzanie ich  zakresu. Obecnie oferujemy specjalistyczną  opiekę lekarską , rehabilitację  oraz szeroką gamę produktów dostępnych w sklepie stacjonarnym i  internetowym.

W naszych nowoczesnych i dobrze wyposażonych w  sprzęt placówkach zatrudniamy znanych i doświadczonych lekarzy różnych specjalności.  

W zakresie rehabilitacji proponujemy kompleksową opiekę fizjoterapeutów mających do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt pozwalający na wykonanie zabiegów z zakresu magnetoterapii laseroterapii  oraz  akustycznej fali uderzeniowej i głębokiej stymulacji elektromagnetycznej. Ponadto nasi fizjoterapeuci wykonują pełen zakres zabiegów  kinezyterapii i masażu leczniczego.

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski luksusowej marki Melulu Baby oferującej ubranka i zabawki dla niemowląt wykonane z najwyższej jakości  bawełny organicznej. W naszej ofercie sprzedaży znalazło się też wiele produktów medycznych  dla dzieci, pacjentów dorosłych i seniorów. 

Niezwykle ważne są dla nas Państwa uwagi i sugestie, prosimy  je kierować tutaj

Działalność związana z narażeniem w pracowni rentgenowskiej zlokalizowanej w AGIAM GROUP Sp. z o.o. przy ul. Jana Kasprowicza 2 lok. 39 polegająca na udzielaniu świadczeń z zakresu rentgenodiagnostyki w minionych 12 miesiącach nie miała negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowisko.

W związku z prowadzoną działalnością do środowiska nie są uwalniane substancje promieniotwórcze.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,

Zespół Agia Medica