facebook
A+ A-
Agia Medica 785188300
Skontaktuj sie z nami
By Joanna Borowiecka 06.02.2020 22:43 Komentarze

Salus Talent - głęboka stymulacja elektromagnetyczna

Urządzenie magnetoterapeutyczne SALUS-TALENT pozwala na miejscowe przyłożenie pola elektromagnetycznego przenikającego w głąb tkanek stymulując ściśle wyznaczony obszar ciała.

Zastosowanie leczenia głęboką stymulacją elektromagnetyczną u pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu skutkuje efektem analgetycznym. Wykazano, iż uśmierzenie bólu u Pacjentów trwa od kilku dni do nawet kilku tygodni po zastosowaniu zabiegu.

Jak działa Salus TALENT? Ludzkie ciało jest dobrym przewodnikiem dla pola magnetycznego. Jeżeli tkanki organizmu poddamy działaniu takiego pola - właśnie poprzezprzyłożenie do chorego miejsca takiego urządzenia jak Salus TALENT - to są one penetrowane w głąb organizmu. Powoduje to pobudzenie komórek nerwowych, mięśni oraz naczyń krwionośnych. Jest to zdecydowanie skuteczniejsze od tradycyjnej metody elektrostymulacji, która działa blisko powierzchni skóry. Silne pole magnetyczne potrafi dotrzeć głęboko do wnętrza organizmu i pobudzić tkanki - szacuje się, że głębokość penetracji sięga do 10cm.

Jeżeli ktoś zastanawia się czy jest to bezpieczne odpowiadamy - TAK! Podczas testów oraz zabiegów wykonywanych do tej pory nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych.

Post Comments

* wymagane pola