facebook
A+ A-
Agia Medica 785188300
Skontaktuj sie z nami
By Joanna Borowiecka 08.02.2021 18:55 Komentarze

Lipoliza iniekcyjna 

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, które polega na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków (iniekcji) substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Jest to innowacyjna, trwała, precyzyjna i skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. 

Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia (fałdy na plecach, brzuch, uda) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. Zabieg ma też działanie wspomagające produkcję kolagenu i ujędrniające. 

Zabieg może wykonywać tylko lekarz. Czas zabiegu to ok. 20-40 min. Lipoliza iniekcyjna rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej w celu ustalenia oczekiwań i wykrycia ewentualnych przeciwskazań. Następnie wybrane miejsce jest dezynfekowane i wykonywana jest seria mikro nakłuć bardzo małą igłą. W miejscu wstrzyknięcia wytwarza się stan zapalny, może wystąpić pieczenie, swędzenie, obrzęk lub zaczerwienienie skóry. Obumarły tłuszcz wydalany jest z organizmu w ciągu następnych tygodni. Pierwsze efekty widoczne są po trzech tygodniach. Zaleca się wykonanie zabiegów w serii w zależności od potrzeb. Korzystne jest połączenie zabiegu z drenażem limfatycznym, który wspomoże i przyspieszy usunięcie tkanki tłuszczowej. 

Zagieg lipolizy iniekcyjnej w Agia Medica wykonuje lek.med. Mariusz Borowiecki. 

Cena zabiegu:

10ml- 450 zł

20ml- 800 zł + drenaż limfatyczny BOA GRATIS!  

Post Comments

* wymagane pola