facebook
A+ A-
Agia Medica 785188300
Skontaktuj sie z nami

Kosmetologia

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu , w którym wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję ,dekold, dłonie i stopy.

Stale poszerzamy naszą ofertę.

Szczególnie polecamy usługę " Mój idealny manicure" - gdzie na podstawie np wysłanego zdjęcia ,postaramy się zrealizować projekt na dłoniach klientki.

Odmładzająco relaksujący" Masaż twarzy, szyi i dekoldu" sprawi ,że skóra zmęczona i poszarzała nabierze blasku, owal twarzy wyostrzy się( napięcie skóry) , blizny i zmarszczki staną się mniej widoczne, a opuchlizny znikną. Masaż wykonywany jest w 100% naturalnymi olejkami- jest to dodatkowo intensywne odżywienie i nawilżenie skóry.

Zapraszamy również panów.

W trosce o swoje stopy warto poddać się zabiegowi "Frezowania stóp " , polegającym na usunięciu martwego naskórka, wygładzeniu i nawilżeniu stóp.Zabieg ten np. w połączeniu z pedicurem hybrydowym, sprawi,że nasze stopy będą zachwycać!

"Threading" - jest to zabieg usuwania zbędnego owłosienia ( wąsik, broda, regulacja brwi),polega na chwytaniu włosków nitką i usuwaniu ich z cebulkami,(korzystniejsze niż wosk ,który urywa włoski bez cebulek! )Efekt-skóra gładka ,jak po goleniu a nowe włoski znacznie wolniej odrastają. Dodatkowo w celu podtrzymania efektu zabiegów ,do pielęgnacji domowej proponujemy zakup profesjonalnych kosmetyków ,(można dokonać na miejscu, lub poprzez nasz sklep internetowy.)

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem