ARCUMline Kids NaNosek - Aspirator Kataru

50,00 zł

Dostępność: W magazynie

Aspirator kataru ARCUMline Kids NaNosek z adapterem do odkurzacza znajdujący się w zestawie może być używany w dwóch wersjach: jako konwencjonalny aspirator mechaniczny zasilany oddechem matki oraz jako aspirator próżniowy.

 

Szczegóły

Aspirator kataru ARCUMline Kids NaNosek z adapterem do odkurzacza znajdujący się w zestawie może być używany w dwóch wersjach: jako konwencjonalny aspirator mechaniczny zasilany oddechem matki oraz jako aspirator próżniowy.

Przeznaczenie: Preparat przeznaczony do oczyszczania dróg oddechowych, usuwania wydzieliny śluzowej u noworodków, niemowląt i dzieci w młodszym wieku przedszkolnym (do 3 lat). Anatomiczna miękka końcówka i przeźroczysty materiał aspiratora sprawiają, że ta higieniczna procedura jest skuteczna i łatwa.

Sposób użycia: Przed użyciem skonsultuj się ze specjalistą. Aby ułatwić zabieg, zaleca się zwilżyć jamę nosa dziecka specjalnym roztworem soli. Usuń wydzielinę śluzową za pomocą metody 1 lub 2. 1. Podłącz ustnik i krótką rurkę do korpusu aspiratora. Włóż ustnik do ust, a końcówkę aspiratora do jednego z przewodów nosowych dziecka. Ostrożnie i równomiernie wciągaj powietrze przez usta. Monitoruj zajętość kontenera. W razie potrzeby oddzielić końcówkę od ciała i wypłukać produkt ze śluzowych wydzielin. 2. Podłącz adapter do korpusu aspiratora za pomocą długiej rurki. Włóż adapter do rury odkurzacza. Włącz urządzenie na minimalną moc lub otwórz korek w rurze, aby wyregulować ciśnienie. Włóż końcówkę aspiratora do nosa dziecka i postępuj jak zwykle. Aspiracja jednego nozdrza nie powinna trwać dłużej niż pięć sekund.

Ostrzeżenia: Używaj zgodnie z zaleceniami. Przed użyciem dokładnie umyć produkt wodą z mydłem oraz osuszyć. Nie używać aspiratora po upływie terminu przydatności, w przypadku uszkodzeń mechanicznych, a także w przypadku uczulenia na materiały, z których wykonane są składniki produktu.

Nie stosować w przypadku ran na błonie śluzowej nosa oraz w przypadku krwawień z nosa. Nie zasysaj gwałtownie powietrza z rurki. Nie przewracaj rury użytkowej, staraj się trzymać ją pionowo. Nie pozostawiaj włączonego odkurzacza bez nadzoru z włożonym aspiratorem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci, z dala od urządzeń grzewczych.

Skład: polistyren (korpus, ustnik, adapter), elastomer termoplastyczny (końcówka), polipropylen (stoper), silikon (rurki). Przechowywanie: Aspirator kataru ARCUMline Kids NaNosek należy przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych w temperaturze od + 5 ° C do + 40 ° C i wilgotności względnej nie większej niż 80%. Produkt nie powinien być wy- stawiany na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i rozpuszczalników.

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: ARCUMline Kids NaNosek - Aspirator Kataru

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena