facebook
A+ A-
Agia Medica 785188300
Skontaktuj sie z nami

Transport medyczny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług transportowych 

transport

  • Transport pacjentów do domów, szpitali, przychodni
  • Przewóz pacjentów pomiędzy szpitalami i przychodniami
  • Transport krwi i materiałów biologicznych
  • Zabezpieczanie medyczne imprez masowych i sportowych
  • Międzynarodowy transport medyczny
  • Przewozy osób niepełnosprawnych

Szpitale i przychodnie

Transportujemy pacjentów do szpitali na terenie całej Polski, także w stanach zagrożenia życia i terminalnych. Ambulanse, jakie mamy do dyspozycji, są pojazdami klimatyzowanymi i posiadają znakomite zawieszenie pneumatyczne, które podnosi bezpieczeństwo i komfort transportu sanitarnego.

Klienci indywidualni

Dowozimy i odwozimy pacjentów na wszelkiego rodzaju badania, konsultacje i zabiegi. Transportujemy naszych klientów do szpitali, sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Nasze ambulanse są klimatyzowane oraz zaopatrzone w najnowocześniejszy sprzęt ratujący życie.  Nasze ambulanse spełniają najwyższe standardy związane z transportem medycznym. Wszystkie są klimatyzowane oraz zaopatrzone w najnowocześniejszy sprzęt ratujący życie. Transportujemy pacjentów także w stanach zagrożenia życia i terminalnych. Realizujemy transport osób niepełnosprawnych "od łóżka do łóżka", który odbywa się w pozycji leżącej. Przed wyjazdem staramy się dowiedzieć jak najwięcej o zdrowiu i potrzebach pacjenta, dzięki czemu możemy optymalnie przygotować ambulans zapewniając również maksymalne bezpieczeństwo.

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych

Agia Medica zajmuje się zabezpieczaniem imprez masowych każdej rangi i każdego typu, od szkolnych festynów po zawody sportowe w randze Mistrzostw Świata. Posiadamy doświadczenie w zabezpieczeniu medycznym wszelkiego rodzaju imprez masowych – zawodów sportowych, koncertów, itp. Nasza doświadczona kadra pracowała przy zabezpieczaniu wydarzeń sportowych takich jak Mistrzostwa Świata na torze regatowym Malta czy mecze tak urazowych sportów jak piłka ręczna i rugby. Nasze duże doświadczenie jest gwarantem bezpieczeństwa zarówno sportowców, jak i widzów w czasie zawodów sportowych. Nasi pracownicy zabezpieczali medycznie także bardzo liczne i zróżnicowane imprezy rozrywkowe, wśród których warto wymienić piknik firmowy Volkswagen Poznań, oraz nasze największe do tej pory wyzwanie - zabezpieczenie medyczne spotkania z Robertem Kubicą w czasie Renault F1 Team Show na Torze Poznań z udziałem ponad stutysięcznej publiczności. Jesteśmy w stanie udzielać pomocy medycznej na miejscu w naszych punktach medycznych, a także w razie konieczności transportować osoby pod opieką naszych lekarzy i ratowników do specjalistycznych placówek medycznych.

Transport międzynarodowy

Dojeżdżamy do miejscowości turystycznych, zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Jesteśmy w stanie dowieźć i odebrać pacjentów z dowolnego kraju Unii Europejskiej. Dysponujemy ambulansami przystosowanymi do transportu na znaczne odległości. Profesjonalnie przygotowujemy każdy wyjazd, dobierając odpowiedni sprzęt i personel, w zależności od stanu zdrowia pacjenta. Cały czas czuwają nad nim nasi najlepsi lekarze. 

Ceny transportu oraz zabezpieczenia medycznego ustalane są indywidualnie, prosimy o kontakt pod numerem tel. 533 355 298 lub 785 188 298.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora symulacji wyceny usług transportu dostępnego poniżej. 

 

Symulacja kosztów transport sanitarnego

Odlegość:
Uśredniony czas:
Przybliżony koszt
Ambulans z kierowcą i sanitariuszem lub ratownikiem medycznym:
Ambulans z kierowcą, lekarzem i ratownikiem medycznym

* Podane odleglości i koszty są tylko przybliżonymi wartościami. Nie stanowią one konkretnej oferty. Czas jest liczony dla średniej prędkości 70km/h.

Mapa określa tylko trasę od adres początkowego do adresu docelowego.